Надія Дорофєєва стала першою артисткою цього року, яка очолила головний чарт Apple Music. Про це повідомляє портал Obozrevatel.

Проект, в якому вона брала участь спільно з Андрієм Завгороднім, "Время и стекло" підійшов до кінця після десяти років існування.

Дорофєєва влаштувала собі масштабну відпустку.

Співачка повернулася до роботи кілька місяців тому. Вона записала кілька композицій до своєї сольної кар'єри.

Після цього співачка опублікувала кліп з піснею горить.

Незважаючи на те, що на сторінці ютуб деякі користувачі розкритикували кліп і пісню, а хтось навіть запідозрив Дорофєєву в плагіаті, нова композиція стрімко набирає популярність.

Виконавиця очолила головний чарт Apple Music і займає перше місце вже більше двох тижнів.

Також її трек "Gorit" набрав понад 200 тисяч прослуховувань в Spotify і увійшов в топ-200 світового чарту Shazam.

Це говорить про те, що сольна кар'єра співачки почалася дуже добре.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.