У Windows 10 з'явився голосовий пошук файлів. Інформація про це з'явилася в блозі Microsoft.

На даний Microsoft надала бета-тестування оновленої версії своєї операційної системи. У неї є цікаве нововведення в особі голосового асистента Сortana.

Він дозволяє шукати файли за допомогою голосових команд. Треба всього лише озвучити назву документа або ім'я автора, а також відредаговані файли.

Microsoft повідомляє, що ті користувачі, які користуються дисками OneDrive або SharePoint також можуть знаходити дані файли на мережевих дисках.

На даний момент голосовий пошук доступний англійською мовою.

Windows 10-це серія операційних систем, розроблених Microsoft і випущених як частина сімейства операційних систем Windows NT. Це наступник Windows 8.1, випущений майже двома роками раніше, випущений у виробництво 15 липня 2015 року і випущений для широкої публіки 29 липня 2015 року.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.