Facebook збирається видалити фальшиві заяви про вакцину від COVID-19. Про це повідомляє портал The Guardian.

Соціальна мережа ввела нові правила, за якими помилкові відомості про вакцину проти коронавірусу будуть видалятися. Те ж саме стосується і Instagram.

Якщо інформація, яка буде розміщена на сторінках даної соціальної мережі, буде спростована медичними працівниками, то його видалять. Компанія повідомила, що дані заходи вводяться у зв'язку зі швидким поширенням вакцин коронавірусу.

"З огляду на недавні новини про те, що вакцини проти Covid - 19 скоро почнуть поширюватися по всьому світу, в найближчі тижні ми також почнемо видаляти помилкові твердження про ці вакцини", - заявляються представники компанії.

Компанія вважає, що даний контент включає себе брехню щодо безпеки, ефективності, побічних ефектів або інгредієнтів даних вакцин.

Також компанія зазначає, що пости про те, що вакцини проти COVID-19 містять мікрочіпи або різні теорії змови будуть також банитися.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.