Українська співачка Злата Огнєвіч взяла участь у красивому спецпроекті про Крим і розповіла про свої враження українцям.

Як передає портал Українці, про цю інформацію вона заявила на своїй сторінці в Instagram.

За словами виконавиці, з Кримом пов'язані мої найперші яскраві емоції: перше кохання, перші хвилюючі виступи, походи в гори з наметами.

Злата Огєвіч, фото Instagram
Злата Огєвіч, фото Instagram

"Дякую @harpersbazaarukraine @smidovich за наш красивий спецпроект про Крим! 🤍 Посилання на інтерв'ю в сторіз 🙌 🏾 Знаєте, саме з Кримом пов'язані мої найперші яскраві емоції: перше кохання😻, перші хвилюючі виступи, походи в гори з наметами ️ ️ і підземні печери з їх казковими озерами!!! Кизил коба, Ай-Петрі, Новий Світ, Ластівчине гніздо, мис Меганом ⛰ 🏕 і цей одурений аромат трав в серпні! А ще-літні дискотеки, після однієї з яких стався перший поцілунок - було якось все дуже мокро і сплутано, загалом, мені зовсім не сподобалося 😂 😂 😂 моє улюблене місто Судак, де я виросла і шалено сумую за красою природи....😔 Однозначно, Крим - назавжди в моєму ♥️", - написала Злата.

Нагадаємо, що Настя Каменських розкрила поєднання багатьох почуттів і емоцій, а отримала шквал критики: "Ох і опудало прости господи".

Раніше ми повідомляли, що дочка онкохворої Анастасії Заворотнюк поділилася фото зі своєю матір'ю: "ми впораємося".

Також нагадаємо, що станом на 30 листопада 2020 року в Україні зафіксовано 9 946 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, за добу захворіли 570 дітей та 360 медпрацівників.