Угорщина викликає українського посла і збирається скаржитися в НАТО. Про це повідомив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто у Фейсбук.

Таким чином представники європейської країни відреагували на обшуки СБУ в благодійному фонді на території Закарпаття. Спецслужба припускає, що він має відношення до угорської громади Закарпаття. СБУ перевіряє його на предмет причетності до діяльності, яка спрямована на суверенітет України.

Угорський міністр повідомив, що його уряд захищатиме угорців у Закарпатській області та висвітлюватиме дану подію на всіх міжнародних форумах.

Зокрема, 1 грудня, на зустрічі з членами НАТО Угорщина поставить питання про дії українських правоохоронців і влади щодо угорців на Закарпатті.

Крім цього, міністр Угорщини заявив, що Україна здійснює ескалацію у відносинах з Угорщиною.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.