Кабмін готує проект тотального тестування на коронавірус. Про це повідомляє портал Кореспондент.

За заявою українського прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, проводити дане тестування будуть у великих українських містах.

"Пріоритети-Київ і область, обласні центри і великі міста з населенням понад 100 тисяч осіб", - повідомив він.

Він також анонсував те, що в кінці року швидше за все будуть обмеження бізнесу, незважаючи на те, що це буде їх традиційний заробіток.

"Нам треба підвести підсумки карантину вихідного дня, щоб зрозуміти його ефективність і скласти план дій на кінець року", - расскзаал Шмигаль.

За весь час пандемії в Україні:

  • захворіло-732 625 осіб;
  • одужало-345 149 осіб;
  • летальних випадків - 12 327;
    проведено ПЛР-тестувань - 4 528 772.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дих а. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.