Максим Степанов заперечує інформацію про введення локдауну з 23 грудня. Про це повідомляє портал УНН.

За словами міністра охорони здоров'я, інформація про введення тотального локдауну не відповідає дійсності.

"Ні, не відповідає. У нас є чіткі критерії, чому ми вводимо ті чи інші обмеження, і там є чітка логіка", - повідомив він.

Однак він повідомив, що вкрай важливо, щоб українці дотримувалися тих обмежень, які є на даний момент.

До цього Дубинський повідомляв, що влада готує повний локдаун в період з католицького Різдва

Поки невідомо, чи дійсно Україну чекає локдаун. Український уряд до цього запевняв, що повна зупинка всього є виключно крайнім заходом для нашої економіки.

Тим не менш, це не завадило йому ввести карантин вихідного дня з 14 Листопада. Це означає, що ряд специфічних обмежень вводяться кожні вихідні. Заборонена робота фітнес-залів, непродуктових магазинів, ринків.

Дозволена робота аптек, ветеринарних клінік, кафе на винос.

Дані дії спровокували масовий протест представників малого та середнього бізнесу, у яких забрали найприбутковіші дні.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.