Даша Астаф'єва продемонструвала відеозапис заняття серфінгом на своїй Instagram-сторінці.

Знаменитість часто ділиться з фоловерами гарячими фото - і шанувальники завжди з радістю їх коментують і лайкають.

На даннй момент Астаф'єва відпочиває в Домніканській Республіці. Вона продемонструвала відео зі знаменитого пляжу Макао, де показала те, як вона освоїла Серфінг. Судячи з її слів, даний спорт вкрай сподобався жінці.

Астаф'єва повідомила, що має два ключові правила: не заходити у воду при відчутті страху, а також виходити звідти при відчутті втоми.

"В іншому, допоможуть хороша фізична форма і розтяжка перед каталкою, зручний одяг, і вміння всупереч усьому дивитися вперед!",- повідомила вона.

Передплатники активно почали комменітровать нове захоплення Даші.

"Естетична насолода! Іноді для "задуматися" іноді "здивування" і завжди захват і задоволення"; " мені здається, що це я лечу на цій дошці! Океан, Сонце, Хвилі, чистий кайф! Даша-вогонь"; "пишаюся тобою і безмежно захоплююся твоїй силі духу і великому серцю, яке качає по венах любов", - пишуть вони.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.