Максим Степанов зробив прогноз щодо захворюваності коронавірусом в нашій країні. Про це повідомляє портал Гордон.

Зростання випадків захворюваності фіксуватимуть аж до кінця цього року.

"Мені здається, що така напружена ситуація другої хвилі триватиме до березня. Це не означає, що до березня кожен день буде рости [захворюваність], але рости буде ще 100% довго", - повідомив Максим Степанов.

Також Максим Степанов повідомив, що у COVID-19 немає такої сезонності як у звичайного грипу проте влітку фіксується зниження даного захворюваності.

На даний момент в нашій країні захворіло 648 тисяч українців. Дана хвороба, згідно з офіційними даними, забрала життя 11,2 тисячі наших співвітчизників. У свою чергу від коронавірусу видужало 299 тисяч осіб.

Найгірша ситуація в Києві, Харківській, Львівській, Одеській, Івано-Франківській області.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.