На Марсі виявили сліди масштабних потопів. Про це повідомляє портал Кореспондент.

Фахівці NASA змогли з'ясувати, що чотири мільярди років тому на Марсі були величезні повені. Довести цю теорію допомогли знахідки марсохода Curiosity в кратері Гейла.

Камери на борту марсохода змогли зафіксувати відкладення, які мають природу повеней.

Вчені вважають, що цю ситуацію міг спровокувати метеорит. Теплова енергія, яка вивільнилася в результаті події спровокувало танення льодів. Вони в той час у величезній кількості перебували на Марсі.

Це призвело до масштабних виділень метану і вуглекислого газу. Вони разом з водяною парою зробили Клімат на Червоній планеті вологим і м'яким. Це призвело до проливних дощів по всій планеті, що затопили кратер Гейла.

На даний момент знахідки Curiosity є унікальними. Це перший випадок, коли сліди масштабних повеней отримав марсохід. Раніше свідчення потопів ідентифікувалися тільки штучними супутниками.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.