Майлі Сайрус зізналася в тому, що нещодавно пристрастилася до алкоголю. Про це повідомляє портал Новини.

Під час щоденної музичної програми Apple Миѕіс він зізналася, як важко переживала коронавірусну кризу. Це повело знаменитість по шляху алкогольної залежності.

Однак, як повідомила співачка, цьому приходить кінець і вона вже протягом чотирнадцяти днів утримується від вживання.

"Під час пандемії я скотилася вниз. Але я зрозуміла, що тепер знову на шляху до тверезого способу життя, і я відчуваю, що дійсно прийняла той час", - повідомила вона.

Минулий час міг бути провальним, так як сама співачка зізналася, що почала втрачати почуття міри. Незважаючи на це дівчина впевнена, що кожен сам може вирішувати, яким бажанням дати волю, а які притримати.

Сайрус назвала себе загалом дисциплінованою людиною. Вона зазначила, що позитивно позначився та особливість, коли співачка раптово перестає бажати випивати.

За словами артистки, саме вік і невдачі її колег змусили зав'язати з алкоголем.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.