Стала відома причина побиття російського актора. Про це повідомляє портал Lenta.ru.

Передбачається, що Пвлаа Прилучного побив у Калінінграді артист і бізнесмен Володимир Семенов. За кілька днів до бійки вони зустрілися в нічному клубі Калінінграда і стали обговорювати досягнення в боксі. Зазначимо, що Прилучний у минулому має боксерське спортивне минуле.

Згодом актор вирішив викликати свого суперника на поєдинок і зустрівся через кілька днів.

Чоловіки зіткнулися на другому поверсі нічного клубу Завод, яким керував сам Семенов. Бізнесмен прийшов до правоохоронців самостійно і дав свідчення. Сам же Прилучний був госпіталізований в клініку Пирогова.

Павло Прилучний є одним з найбільш популярних акторів. Чоловік став відомий за серіалом Мажор, Закрита школа, в клітці, Союз порятунку, а також інших відомих кінопроектів. Прилучний також є продюсером і телеведучим. Наприклад він вів розважальне шоу Королі фанери.

В даний час Павло Прилучний працює над продовженням серіалу "в клітці", який знімається в місті Калінінград.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.