Український виконавець Олександр Пономарьов розповів про те, як йому зраджувала дружина. Про це повідомляє портал Today.ua.

За словами українського виконавця романтичних пісень, йому важко далися стосунки з дружиною Оленою Мозговою. Пономарьов повідомив, що він два рази обпікся з нею, що послужило причиною розлучення.

На даний момент Пономарьов живе один протягом багатьох років, а відпочиває зі своїм сином Олександром.

Як повідомив сам український співак, його дружина була закохана колишнього цивільного чоловіка, а також продюсера співачки Гайтани - Едуарда Клима. Пономарьов дізнався про почуття дружини, проте вирішив спробувати зберегти шлюб.

Проте, стратегія згладжування сімейного конфлікту ні до чого не привела. У підсумку Олена Мозгова змінила йому ще раз. Пономарьов повідомив, що це послужило припиненню шлюбу.

"Але вийшло вдруге, і тоді я зрозумів, що якщо був другий, то буде і третій раз", - повідомив Пономарьов.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.