Американська актриса Меган Фокс зробив татуювання на честь свого бойфренда. Про це повідомляє портал ТСН.

Американська актриса Меган Фокс і репер Колсон Бейкер, який більш відомий як Machine Gun Kelly, активно розвивають відносини.

34-річна фотомодель і 30-річний музикант з'явилися вперше на світському заході. Зокрема Фокс і Бейкер були помічені на American Music Awards.

Шанувальники швидко помітили тату на ключиці Меган Фокс. Вона набила el pistolero, що в перекладі з іспанської мови означає Стрілець. Це прізвисько Колсона Бейкера, яке він взяв на честь відомого бандита Джорджа Келлі.

До цього Бейкер набив татуювання на честь Меган Фокс на шиї. Це зображення представляє стилізоване отвір на шиї. Даний малюнок коментував як звернення на адресу актриси із закликом врятувати його від усіх даних смертей.

Про роман знаменитостей стало відомо в травні 2020 року. Сама пара підтвердила ці відносини влітку цього року. Фокс покинула чоловіка Брайана Остіна Гріна.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.