Філіп Кіркоров показав архівне відео з Аллою Пугачовою. Відповідний запис був опублікований на офіційній сторінці в Instagram.

Нещодавно співак вирішив згадати власну молодість. Кіркоров вирішив опублікувати архівне відео з дня презентації його сьомого музичного альбому. Пам'ятне відео в особливий день для виконавця популярних хітів було знято ще в далекому 1995 році.

На відео зовсім молодий артист разом зі своєю коханою прибули на прем'єру свого альбому "Скажи сонцю так". На ньому Кіркоров явно щасливий. Він крокує в обнімку з Пугачовою і на їхньому обличчі широкі посмішки.

Кіркоров зауважив, що близько двадцяти п'яти років тому в його альбомі було близько тридцяти семи пісень. Це часто вдвічі більше, ніж альбоми сучасних артистів і є колосальною роботою.

Філіп повідав, що в ті часи для того, щоб презентувати цілий альбом, необхідно було ще як попрацювати, так як поширення було не через Інтернет.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.