Пісню надії Дорофєєвої викрили в плагіаті. Про це повідомляє портал Коментарі.

Проект, в якому вона брала участь спільно з Андрієм Завгороднім, "Время и стекло" підійшов до кінця після десяти років існування.

Дорофєєва влаштувала собі масштабну відпустку. Співачка повернулася до роботи кілька місяців тому. Вона записала кілька композицій до своєї сольної кар'єри.

Після цього співачка опублікувала кліп з піснею горить. Однак вона була розкритикована шанувальниками. Багато хто вважав її досить слабкою, а хтось помітив її схожість
з піснею Mathematics 2009 року британської виконавиці Вікторії Крістіни Хескет.

Також вони повідомили, що мотив пісні були опубліковані на пісню Вова Аліни Гросу, яка вийшла в минулому році.

Відзначимо, також що частина шанувальників підтримала співачку і повідомили, що мотив горить вкрай відрізняється від інших пісень.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.