Лікарі розповіли, коли закінчиться епідемія коронавірусу на території України. Про це повідомляє портал РБК-Україна.

За словами директора Інституту біохімії імені Палладіна НАН України Сергія Комісаренка, поширення коронавірусу почне падати лише після того, як в нашій країні з'явиться вакцина від COVID-19.

"Думаю, що вакцини запрацюють, і врешті-решт вірусна інфекція піде на спад починаючи з 2022 року", – розповів він.

За словами голів го Інфекційний контроль в Україні Андрія Александріна, в кращому випадку коронавірусна епідемія спаде лише в червні 2022 року.

Також він відзначив загрозу еволюцію вірусу, який ймовірно буде пристосовуватися до вакцин, через що їх прийде постійно міняти.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.