Фахівці озвучили продукти, які замінюють схуднення. Про це повідомляє портал НовостиЮ.

Кожен, хто намагався скинути зайву вагу, знає що не слід налягати на солодке, борошняне, смажене, солоне, жирне і консервоване. Проте існує ряд продуктів, на які не звертають увагу підручники з дієтології, проте вони вкрай ускладнюють процес скидання вага.

По-перше, не слід налягати на яблука. У цьому продукті занадто багато вуглеводів, фруктози, що призводить до жирових відкладень в тілі.

Намагайтеся утримуватися від соків, в тому числі і від свіжовичавлених. При відсутності клітковини вони погано насичують організм, а фруктоза, тобто натуральний цукор вкрай висока.

Також утримайтеся від заморожених продуктів. Виробники часто додають в них консерванти, серед яких натрій, здатний затримувати воду в організмі. Також незрозуміло, яка якість м'яса міститься в напівфабрикатах.

Різні мюслі і пластівці кожен день рекламують під виглядом корисних і швидких сніданків, проте в них величезна кількість цукрозамінників і рафінованих вуглеводів, що сприяють тільки набору ваги.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.