Павло Прилучний пережив напад. Про це повідомляє портал Комсомольська правда.

Актор був змушений звернутися за медичною допомогою в клініку Пирогова. У нього виявили множинні садна і травми. Прилучний пояснив дану ситуацію тим, що впав і вдарився головою.

Однак деякі ЗМІ повідомляють, що Прилучного сильно побили, у нього є множинні садна голови і перелом лицьової частини скелета. Алкоголь в крові актора виявлений не був.

Невідомі обставини даної події і що конкретно спровокувало травми актора.

Павло Прилучний є одним з найбільш популярних акторів. Чоловік став відомий за серіалом Мажор, Закрита школа, в клітці, Союз порятунку, а також інших відомих кінопроектів. Прилучний також є продюсером і телеведучим. Наприклад він вів розважальне шоу Королі фанери.

В даний час Павло Прилучний працює над продовженням серіалу "в клітці", який знімається в місті Калінінград.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.