Відома голлівудська актриса відверто поділилася про сімейну трагедію. Про це повідомляє портал Акценти.

Жінка повідомила, як важко переживала розлучення своїх власних батьків, коли їй було всього лише десять років. Це дуже сильно ускладнило її дитинство.

Подружжя Еністон прожило разом одинадцять років і одного разу маленька Дженніфер дізналася від матері, про те, що батько не буде жити з ними якийсь час. Це було жорсткою травмою для дитини, яка проплакала всю ніч.

Батько протягом року пропав, проте згодом зателефонував доньці і запросив її зустрітися в кіно. Після цього вони стали часто бачитися, і їх взаємини налагодилися.

Проте Дженніфер зізналася, що не змогла пробачити свого батька за вчинок. Ускладнювало ситуацію і той факт, що Джон Енністо сильно відрізнявся від своєї дочки - він був більш замкнутим і скутим.

Відзначимо, що Дженніфер прийшла до висновку, щоб пробачити свого батька за цю ситуацію лише в цьому році після того, як вона пережила епідемію коронавірусу.

Зараз актриса знаходиться вдома на самоізоляції, і не виходить абсолютно нікуди у зв'язку з карантином.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.