Вчені з'ясували, що рис у багатьох випадках може завдати непоправної шкоди здоров'ю. Про це повідомляє портал ogorodniki.news.

Як заявляють фахівці з Великобританії, рис щороку вбиває близько ста п'ятдесяти тисяч людей. Справа в тому, що продукт володіє неорганічним миш'яком, який є в крупі.

Вчені повідомили, що тільки рис може накопичувати таку кількість даної отрути в організмі людини.

Також вони змогли виявити взаємозв'язок між вживанням даної крупи і розвитком серцево-судинних захворювань.

Назвати миш'як в рисі основною причиною розвитку таких захворювань не можна, але він є супутнім фактором.

Відзначимо, що відмовлятися від даної крупи не варто. Однак фахівці рекомендують не налягати на цю крупу.

Також пам'ятайте, що багато що залежить від сорту і способу обробки. Не варто налягати на білий шліфований рис. Занадто часте його вживання також може привести до розвитку цукрового діабету.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.