Вчені США визначили особливості захворювання коронавірусом. Про це повідомляє портал Коментар.

Представники Центру США з контролю і профілактики захворювань заявили, що більше п'ятдесяти відсотків випадків коронавірус передається від людей, які не мають симптомів. Це і є його головною небезпекою.

Як заявляють фахівці, у двадцяти чотирьох відсотків людей, які поширюють вірус, ніколи не буде симптомів, а тридцяти п'яти відсотків спостерігалися предсимптоматические прояви.

Вчені повідомляють, що найчастіше коронавірус передається через краплі дихальних шляхів. Цим вчені виправдовують необхідність масочного режиму.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.