Українська телеведуча Леся Нікітюк поділилася черговим фото в Instagram. Відповідні фото з'явилося на її офіційній сторінці.

Українська телеведуча часто радує українців не тільки на телебаченні, а й у своїй соціальній мережі.

На цей раз вона показала фотографію в дуже сміливому образі, на якій вона виглядає вкрай стрункою. Однак Попередній пост показував, що Леся Нікітюк є вкрай стрункою. Схоже, телезірка вирішила поекспериментувати в фоторедакторах.

Перше фото показує, як вона сидить на столі біля дзеркала і поклала ногу на стілець в короткій чорній сукні, оригінальними мереживними колготками, а також вона доповнила даний образ чорними черевиками.

У підписі до фотографії Нікітюк іронізувала щодо економічної ситуації в Україні. Вона побажала, щоб Долар падав таким же чином, як і її вага.

Фанати почали відразу ж писати компліменти зовнішності і стилю Лесі Нікітюк. Багато відзначили її дотепність.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.