Корінні жителі Канади оплакують втрату рідкісного білого лося і запитують, "чому" будь-хто, хто має ліцензію на полювання, вибрав їх примарного" духовного " тварини.

У Тіммінсі, Онтаріо, дві самки лосів були знайдені застреленими і кинутими уздовж службової дороги. Тіла цілі, в тому числі священна Біла шкура, повідомляє The Guardian.

мисливці знищили унікального білосніжного лося
мисливці знищили унікального білосніжного лося

Браконьєри, очевидно, проігнорували безліч знаків, що попереджають про вбивство охоронюваних законом істот.

"Всі обурені і засмучені. Навіщо людям це робити? Нікому не потрібен такий поганий знак", - сказав шеф місцевого індіанського відділення Національної поліції Мюррей Рей.

"Якщо у вас є ліцензія на відстріл лося, ви можете підстрелити ще одного. Просто залиш білих у спокої".

Незвичайний білий лось отримав своє попелясте забарвлення від рецесивного гена і шанується так само, як Білий Бізон, ворон і ведмідь грізлі.

"Мені сумно, що хтось застрелив таку красиву тварину", - сказав член спільноти Flying Post Трой Вудхаус. "Ніхто точно не знає, скільки їх у цьому районі, тому втрата навіть одного примарного лося-це занадто багато".

мисливці знищили унікального білосніжного лося
мисливці знищили унікального білосніжного лося

Вудхаус згадав The Guardian, коли він вперше помітив молодого білого лося-бичка з дружиною біля будинку свого діда, який жив у цьому районі.

"Це був знак того, що він спостерігає за нами на землі. Для мене це був особливий день", - сказав він.

Фотограф дикої природи Марк Клемент сказав, що за ці роки він помітив принаймні чотирьох особин, а в цьому регіоні може проживати до 30 особин.

У 2013 році трьом мисливцям з Нової Шотландії було пред'явлено звинувачення у вбивстві білого лося народом мікмак, і вони були змушені повернути шкуру тваринного племені, але зберегли голову в якості трофея. Шкура стала центральним елементом багатоденної траурної церемонії мікмаків.

мисливці знищили унікального білосніжного лося
мисливці знищили унікального білосніжного лося

Представники служби охорони дикої природи просять місцевих жителів допомогти знайти вбивцю. Вудхаус та інші в цьому районі, в тому числі активісти зоотехніки та бурова компанія, виділили 8000 доларів для кожного, хто зможе привести їх до винних.

"Можливо, мисливці намагалися зловити одного лося, а іншого випадково підстрелили. Якщо людина все-таки знайдеться і зізнається, що вона це зробила, я вкладу свою частку в оплату будь - яких судових витрат", - сказав Вудхаус.

"Сьогодні в світі так багато негативу. Приємно просто бачити, як деякі люди об'єднуються і намагаються зробити щось позитивне".