Оля Полякова показала, що вміє сміятися над собою

Оля Полякова осоромилася під час прямого ефіру "Танців з зірками" 15 листопада.

Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Артистка стала ведучою балкону під час чвертьфіналу і закликала глядачів підписуватися на свої "соціальні сіті", хоча правильно було б сказати "мережі".

Пізніше артистка викрутилася з незручної ситуації, обігравши ляп у своїх Instagram-stories.

Пізніше артистка запустила ще декілька відео, на яких вправно викрутилася з ситуації. Полякова покрутила своїми принадами, показавши підписникам "свої сіті".

Оля Полякова
Оля Полякова

"Не забуваємо про мої соціальні сіті. Ось вам одна сітя, ось - друга... Ну ось і закінчився мій балкончик. Підписуйтесь на мої соціальні сіті", - сказала вона зі сміхом.

Раніше Українці писали, що Оля Полякова заявила, що в сучасному світі артистів пригнічують.

Виконавиця вказала, що професійна діяльність зірок повинна бути обумовлена законодавством.

Скріншот Stories Ольги Полякової
Скріншот Stories Ольги Полякової

"Ми не повинні, не порушуючи законів, бути засудженими! У нас немає закону, за яким артистам не можна десь гастролювати. У нас немає законів про те, що артистам не можна спілкуватися з артистами іншої «ворогуючої» країни. Ми не порушуємо закони, тому що держава не відрегулювала професійну діяльність і не сказала нам, що можна, а що не можна», - зазначила Оля.

Після цього Полякова вказала, що в Україні занадто все політизовано.

«Ми, якщо чесно, всі трохи зійшли з розуму, тому часто артистів звинувачують в тому, що вони вважають себе «богами світу». Але вибір тієї чи іншої позиції це, перш за все, вибір людини. Все залежить від людей", - підкреслила вона.