Українська ведуча і журналістка Марічка Падалко опублікувала пост в соціальній мережі про свій похід до лікаря. Журналістка розповіла про те, як і коли потрібно робити жінкам мамографію.

Відповідна публікація розміщена на сторінці Марічки Падалко в Instagram.

Українська ведуча опублікувала фотографію, на якій вона знаходиться на прийомі у лікаря. На задньому тлі помітні медичні апарати, а сама Марічка готова до процедури, знявши верхній одяг.

"Однією тривогою (що присутня в очах на фото до отримання заключення лікаря) менше! Рік можу тепер не хвилюватися до чергової мамографії😀 Роблю це дослідження вдруге, раніше стежила за УЗД, але щоразу відкриваю якусь нову інформацію.",- прокоментувала Марічка.

Також ведуча поділилася порадою, що потрібно зробити українкам, якщо вони зважилися піти на огляд до лікаря.

"По-перше, якщо Ви вирішили записатися на огляд, а я сподіваюся до Нового року Ви внесете це до переліку справ "зробити в 2020", то йти треба лише у певні дні циклу. Мамографію роблять-між 5 і 12-м днем циклу.",- порадила українська ведуча.

Крім цього, Марічка Падалко поділилася рішенням лікаря, який сказав, що вона знаходиться в групі ризику через те, що "прогодувала трьох дітей".

Фото Марічки Падалко
Фото Марічки Падалко

"Чим більше я слухаю лікарів, тим більше в мене розвивається міф про ті, що я не належу до групи ризику, бо «вигодувала трьох дітей». Рак молочно залози-це гормонально обумовлене захворювання, тому чим більше у вас було гормонального впливу , тим більше ризиків-ранній початок місячних, вагітності, тривалій прийом ОК, переривання вагітності, ЕКО-запліднення, пізній клімакс - це всі фактори ризику.",- розповіла подробиці українська телеведуча.

Крім цього, вона втішила своїх фоловерів тим, що даний вид раку виліковний на 95%.

Нагадаємо, що українська журналістка Марічка Падалко поділилася тим, як вона проводить час на карантині.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Марічка Падалко розповіла про те, що перехворіла коронавірусом разом зі своєю донькою.

Також портал "Українці" писав, що Марічка Падалко втратила зуб у прямому ефірі.