11 листопада перша леді України Олена Зеленська мала честь відкрити Міжнародний форум культурної дипломатії.

Також вона мала можливість разом з іншими його учасниками шукати нові підходи для презентації України у світі, адаптуючись до онлайн формату нинішнього часу.

Відповідну публікацію Олена Зеленська розмістила на своїй сторінці в Facebook.

Крім цього, перша леді отримала можливість оголосити про розширення нової мережі українських аудіогідів.

"Днями ми закінчили переклад і звукозапис аудіогіда українською для римського Колізею і вже передали файли музею для інтеграції їх у систему.",- поділилася дружина президента України з українськими громадянами.

Олена Зеленська пояснює у своїй публікації, що собою являє культурна дипломатія і навіщо її потрібно розвивати.

"Культурна дипломатія-дуже широке поняття, з великою кількістю можливостей та інструментів для залучення й самовираження. Форматів - безліч, але мета - єдина: якомога ширше та яскравіше презентувати нашу країну у світі через її культуру та мову. Впровадження україномовних аудіогідів у найбільших світових музеях та культурних пам'ятках", - повідомляє перша леді української держави.

Крім цього, Олена Зеленська підкреслила, що вибрала такий формат для того, щоб зробити свій внесок для просування України.

"Це мій спосіб зробити свій внесок у акцію України та українського на міжнародній арені", - підкреслила дружина президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, що дружина президента України Олена Зеленська поділилася інформацією про самопочуття Володимира Зеленського.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Зеленська та Володимир Зеленський підписали важливі угоди з Великобританією.

Також портал "Українці" писав, що відбулася зустріч Олени Зеленської з Еміне Ердоган в Туреччині.