У вівторок, 10 листопада, померла мати Марини Порошенко, дружини п'ятого українського президента, - Людмила Переведенцева.

Про це в Facebook повідомив Петро Порошенко. "Цього року ми з Мариною осиротіли", - написав він.

Публікація Петра Порошенка у Фейсбук
Публікація Петра Порошенка у Фейсбук

"Коли йдуть в засвіти батьки, ми перестаємо бути дітьми. Цього року ми з Мариною осиротіли. У червні пішов мій тато. Потім у серпні - тато Марини. Сьогодні перестало битися серце Мариніної мами. Вічна їй пам'ять... Дорогі наші батьки, молимо Бога за ваш спокій у Царстві Небесному, а нам нехай дасть сил подолати невимовний біль розставання", - написав Петро Порошенко.

Відомо, що Людмила Переведенцева народилася 18.02.1936. Деякий час вона працювала на заводі "Арсенал" у Києві. Також була направлена в місто Семипалатинськ на Схід Казахстану, по лінії Міністерства оборони СРСР в якості фахівця. Саме в цьому місті 1 лютого 1962 року на світ з'явилася Марина Переведенцева (в заміжжі - Порошенко).

Користувачі Мережі поспішили висловити свої співчуття родині Петра Олексійовича.

Українці висловили свої співчуття Порошенко
Українці висловили свої співчуття Порошенко

Українці висловили свої співчуття Порошенко
Українці висловили свої співчуття Порошенко

Варто відзначити що причину смерті політик не вказав.

Раніше в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" п'ятий президент розповідав про те, що мати його дружини перебуває у важкому стані через коронавірус.

"У моєї дружини Марини зараз в лікарні від коронавірусу помирає мама. Вона знепритомніла. Підіть і скажіть зараз Марині всю цю нісенітницю, яку ви зараз говорите на всю країну! Дуже боляче, коли ти втрачаєш дуже близьку людину", - сказав Петро Порошенко.