У мережі показали чоловік, який забив своє тіло татуюваннями, зробив бивні і підшкірні пірсинги. У чоловіка зроблені бивні, які доповнюють образ монстра після немислимої кількості хворобливих модифікацій тіла.

Про це повідомляє портал "Mail Online"

Відомо, що вік чоловіка - орка - 41 рік, він народився в Бразилії, забив татуюваннями 80% свого тіла, а також зробив 8 підшкірних пірсингів. Крім того, ця людина зробила нарощування бивнів на нижньому ряду зубів, за що, в свою чергу, заплатив 400 фунтів стерлінгів.

Крім страшних татуювань і іклів монстра, 41-річний чоловік зробив тату очних яблук і розколов собі язик. Дивлячись на його бивні, можна сміливо сказати, що він нагадує монстра з фантастичного фільму "Warcraft".

Художник-татуювальник з невеликого бразильського містечка Ігуатемі заявив, що своє найперше татуювання він зробив в 15 років, а першу модифікацію - в 35.

Фотографія орка з порталу " MailOnline"
Фотографія орка з порталу " MailOnline"

Сам же бразилець стверджує, що зробив це все тому, що просто хоче здаватися самим собою.

"Я намагаюся бути самим собою, це всього лише мої ідеї, мої натхнення, що йдуть від серця. Мене ніхто не надихає", - заявила людина – орк.

Крім цього, чоловік каже, що отримує чимало відгуків про свою зовнішність, більшість яких – позитивні.

Фотографія орка з порталу " MailOnline"
Фотографія орка з порталу " MailOnline"

"Вони кажуть мені хороші речі, які мотивують мене продовжувати. Погані люди існують скрізь і завжди ... але вони мене не хвилюють", - каже громадянин Бразилії.

Хоча сам орк пишається своєю унікальністю, він зізнається, що його сім'я і друзі не зовсім з цим згодні.

"Мене виховали батьки в Кампо-Гранді. Моїй мамі це не подобається, мій тато терпить це, а мої друзі вважають це дивним. Живи, будь щасливий, подорожуй, люби. Роби, що хочеш. Життя проходить швидко, а смерть - неминуча", - сказав орк.

Нагадаємо, що Анастасія Приходько знялася оголеною і показала свої татуювання.