Одіозна нардепка від партії Петра Порошенка б'є на сполох через вимогу Володимира Зеленського.

Так, президент нещодавно записав послання до депутатів від Слуги народу, у якому вимагає підтримати законопроект про Конституційний суд. Президент наголошує, що це навіть не прохання.

Читайте нас у Google News!

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Або Країна знову буде втягнута в кривавий хаос, або держава знову як система прозорих правил і домовленостей припинить своє існування", – заявив президент.

Усе відбулося через скандальне рішення Конституційного суду, яке розбурхало суспільство на минулому тижні.

"Чи готові ми поставити на кон смерть країни? А якщо ні-то разом беремо на себе відповідальність і разом відновлюємо справедливість і законність", – завершив звернення до слуги народу Зеленський.

Президент України
Володимир Зеленський

Тепер скандальна народна депутатка Софія Федина написала у своєму Фейсбук, що Володимир Зеленський вимагає від депутатів гвалтувати Конституцію та закон загалом.

Зеленський розсилає слугам грізні аудіофайли з погрозами і вимогами зґвалтувати одночасно закон, конституцію і право загалом, намагаючись узурпувати владу під соусом «переможців не судять" Спішу нагадати: Зеленський не переможець. Він потерпілий. 4 рази. За власноруч написаною заявою. А отже судити його будуть. Крапка. Софія Федина

пост Софії Федини
пост Софії Федини

До речі, велика поборниця права та поваги до України не застосувала жодної заглавної літери - ані до закону, ані до Конституції. Це просто лінь, неуважність або банальна неповага до головного документу країни?