Одного разу вокаліст групи ТНМК Олег "Фагот" Михайлюта на прохання колишньої дружини Аліни став батьком нерідного йому дитини. Музикант приховував це від друзів і навіть близьких. Втім, як і той факт, що пізніше йому довелося від цієї ж дитини офіційно відмовитися.

Про це Михайлюта розповів у студії передачі "Зірковий шлях" на каналі "Україна". За словами музиканта, він так і не знає, чи розповіла його колишня дружина правду своїм батькам.

Як згадав через роки соліст ТНМК, його колишня дружина росла в дуже консервативній родині, тому весілля для неї була принципово важливим питанням. "В Аліни були дуже серйозні батьки, виховані за всіма канонами та традиціями, – додав він. - Перший секс у нас був у шлюбну ніч".

Олег "Фагот" Михайлюта
Олег "Фагот" Михайлюта

Через вісім років шлюбу пара помітила, що їхні стосунки фактично переросли в дружбу, і прийняла обопільне рішення розлучитися. "Ми розлучалися дуже полюбовно. А коли пішли подавати заяву на розлучення і чекали своєї черги, то труїли Анекдоти", - посміявся музикант.

Незабаром після розставання Аліна завагітніла від іншого чоловіка, але їхні стосунки не склалися. Тоді, не знайшовши в собі сил розповісти батькам правду, дівчина зателефонувала Олегу і попросила його стати батьком дитини. "Я не зможу їм пояснити, - згадав її слова музикант. - А якщо я скажу, що ми з тобою просто посварилися і вирішили розлучитися, але дитина твоя?"

Михайлюта розумів, що буде "виглядати покидьком" в очах батьків колишньої дружини, але погодився їй допомогти. З того моменту пройшло вже багато часу, але музикант досі не знає, чи розповіла Аліна правду батькам. До того ж на цьому їх історія не закінчилася. Через деякий час дівчина знову зійшлася з батьком дочки Софії і попросила "Фагота" відмовитися від дитини.

Олег "Фагот" Михайлюта
Олег "Фагот" Михайлюта

"Я беру папірець, а там написано:" Я, Михайлюта Олег Ігорьович, відмовляюся від моєї дочки Софії та не заперечую, що вона буде носити інше по батькові та інше прізвище", - згадав музикант. - Я читаю, А у мене всередині все стискається". За словами Михайлюти, це був дуже непростий епізод в його житті, але на цей крок він пішов виключно заради колишньої дружини.