Народний депутат від "Слуги народу", кандидат у мери Києва Ірина Верещук в інтерв'ю Дмитру Гордону розповіла, що у президента Володимира Зеленського була розмова на підвищених тонах з народним депутатом від "Слуги народу" Миколою Тищенком.

Тищенко - в минулому ресторатор і телеведучий – хотів балотуватися в мери Києва від Партії "Слуга народу" і розвісив свої білборди по місту ще до того, як партія остаточно визначилася з кандидатом.

"Це правда, що президент кричав на Тищенка (через білборди)?"- запитав Гордон.

"Так. Він йому сказав:"А тобі ніхто не говорив цього робити". Той відповів:"я вже все розвісив". -" А я тебе про це не просив! Ми так не домовлялися. Що це за самоуправство? Давайте ми спокійно сядемо, подивимося соціологію, подивимося, як будуть розвиватися події та вирішимо, (хто представлятиме "Слугу народу" на виборах мера Києва). Не треба на мене тиснути!"Це дійсно правда", - сказала Верещук.

Микола Тищенко
Микола Тищенко

На її думку, Тищенко не є політиком.

"Він з іншого тесту. Я його не бачу політиком від слова зовсім. Він прийшов з 90-х, приніс свою культуру. Як це сказати? Карго-культ якихось пацанів, фені й так далі. І він думає, що це працює в XXI столітті, але це просто смішно. Я з маленького міста [Рава-Руська], де митниця, і я таких бачила давним-давно, ще в 90-х. вони для мене раритет, ніхто вже так навіть не розмовляє. Цей Комарницький, всі їхні розмови - я їх послухала... У нас так виглядали діти митників, ці мажорчики, які важче ручки нічого не носили у своєму житті, але вже вважали, що вони щось вирішують. Це такі дитячі розмови", - сказала Верещук.