Відомий блогер Антон Ходза у іронічній формі показав, що чекає на Україну після пафосного візиту Віктора Медведчука до свого другана Володимира Путіна.

"План такий: Медведчук пи**ує в Москву і просить х**ла подарувати Україні чудодійну вакцину від китайської чуми (розведена аскрбінка скоріше за все)

- Розказує, що сам ширнувся і дружину теж вколов (пи**ить звісно)

- Х**ло натякає, що ось він порятунок, Зеленський має лише чемно попросити про допомогу.

- Зеленський звісно не попросить, бо всім відомо, що росіяни не вміють в ліки, тільки отрути файні роблять. Ну і взагалі пішли вони н**уй.

- ОПЗЖ на кожному кроці буде верещати, що Зеленський вбивця і кожна смерть від ковіду тепер на його рахунку. Назвуть це геноцидом. Будуть катати цей бродячий цирк регіонами аж до місцевих виборів.

- От власне і все.

Як завжди недолуго і смішно. Але їхні прихильники і не таке схавають", - пише Антон Ходза.

Як писали Українці раніше, Віктор Медведчук заради власного піару згоден нагодувати українців чим завгодно.

У той же час багато українців впевнені, що випробування вакцини Медведчуком - простий фарс. Насправді, він не вводив собі російську вакцину, яка на даному етапі зовсім Е вважається життєздатною.

Оксана Марченко та Віктор Медведчук
Оксана Марченко та Віктор Медведчук

У той же час багато хто відзначає, що Віктор Медведчук хоче створити з нашої країни майданчик для випробування російської потенційно небезпечної вакцини, ефективність якої взагалі нічим і ніяк не доведена.

Путіну то все одно-будуть українці набувати імунітету або вмирати. Втім, подібну пропозицію отримали і білоруси, на яких кремлеській владі так само плювати. Олександр Лукашенко, який з початком протестів став ще більш залежним від Володимира Путіна вже дав згоду перетворити свою країну на випробувальний полігон для жебраків російських вчених.

Це в майбутньому може допомогти дійсно перетворити те щось, чим зараз вважається вакцина, в справжню вакцину. Правда, залишається тільки здогадуватися, скільки людей на цьому шляху вона вб'є або покалічить.

Коронавірус
Коронавірус

За словами президента-агресора, така можливість дійсно існує. "Якщо ми з Білоруссю почали цю роботу, то можемо так само працювати і з Україною. Однак потрібно щоб офіційна влада України відповідним чином сформулювала свої запити, свої потреби, - зазначив Володимир Путін. - Ми до цієї роботи готові, незважаючи ні на які політичні складнощі. Це питання гуманітарного характеру, Питання охорони здоров'я, турботи про людей».