Відома українська співачка Настя Каменських порадувала фанатів черговим знімком себе разом зі своїм чоловіком - репером Потапом (він же Олексій Потапенко).

Фотографії зірка оприлюднила на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Настя Каменських
Настя Каменських

На фото Настя Каменських зображена в жовтих окулярах і білому купальнику. До слова, зірка дуже часто показує себе в купальниках, а недавно здивувала фотографією без бюстгальтера, в одних лише трусах, оголивши при цьому сідниці.

Настя прикрила очі, а Потап поруч з нею в сорочці і чорних окулярах робив фото так, щоб було видно вид на яхті.

пост Насті Каменських в Інстаграм
пост Насті Каменських в Інстаграм

"Я вдячна тобі за кожен поцілунок, за кожне солодке обійми і закоханий погляд! Спасибі, що цінуєш, розумієш і завжди поруч. Яке щастя, бути частиною один одного і мати можливість створювати разом", - написала знаменитість під ніжними знімками.

Вона додала, що до її новому іспаномовного альбому доклав немалих зусиль і сам Потап. За її словами, він вклав «ноти, звуки, слова і душу» в цей альбом, який справив фурор навіть у Америці.

За кілька годин шанувальники поставили майже 70 тисяч лайків цих фотографій і залишили захоплені коментарі: "Так, я чекаю вже коли у вас з'явитися ляля", "Ви дуже красива пара, бережіть один одного і творіть", "Чарівно. Ваші слова, ваші відносини, ви самі".