Українці вже не перший тиждень живуть із відключеннями світла та графіками. Однак багато хто звертав увагу на несправедливість цих відключень.

У той час, як мешканці Києва, Дніпра та тієї ж Одеси могли сидіти без світла по 18 годин на добу, совновний Житомир старається від цього менше. Наразі в Україні проводитимуть заходи щодо "відновлення справедливості".

Відключення світла, фото з вільних джерел
Відключення світла, фото з вільних джерел

Про це розповів нардеп, член парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк в ефірі Київ24.

Так, за його словами, потрібно зрозуміти, скільки кожен регіон споживає для того, щоб зробити погодинні графіки відключень справедливішими як для Києва, так і для інших регіонів.

"Бо ми бачимо, що сьогодні Київ у принципі одне з міст, в якому найбільше вимикають електроенергію. На тій самій Житомирщині ситуація з відключеннями інша. Тому енергетики і хочуть зрозуміти чітко той обсяг електроенергії, яку споживає кожна область, щоб більш раціонально розподілити електроенергію", - пояснив нардеп.

Де і коли в Україні не відключатимуть світло цілий день
Де і коли в Україні не відключатимуть світло цілий день

Нагадаємо, що світло буде 24 години на добу: українці потішили українців на наступні 2 тижні.

Раніше ми повідомляли про графіки відключення води: чи "відрізатимуть" не тільки від світла? "Київводоканал" зробив важливу заяву.