Поки Володимир Зеленський із командою та західними партнерами розробляє мирний план, а Орбан їздить до Києва і просить Україну "припинити вогонь", Володимир Путін робить свої заяви.

Зазначимо, що на запропонування Віктора Орбана припинити вогонь України наголосила відмовою. А що ж думає кремлівський диктатор у тому, щоб росія припинили вогонь?

Віктор Орбан, кадр із виступу
Віктор Орбан, кадр із виступу

У своєму виступі глава держави-агресорки категорично відмовився від ідеї припинення вогню російськими військами в Україні. Він пояснив свою позицію недовірою до української сторони, заявивши:

"Нам потрібно домогтися того, щоб протилежна сторона погодилася зробити такі кроки, які були б незворотними та прийнятними для Російської Федерації. Припинення вогню без досягнення цієї домовленості неможливе".

Путін також висунув низку звинувачень на адресу України. Він стверджував, що раніше існували домовленості про відведення російських військ від Києва в 2022 році, але " кроків у відповідь з боку України не було". Більше того, він заявив, що всі домовленості, нібито досягнуті в Стамбулі, "були викинуті у відро для сміття".

Мирні переговори України та росії у Стамбулі
Мирні переговори України та росії у Стамбулі

Російський диктатор та військовий злочинець також відкинув ідею звернення до Верховної Ради України, назвавши це "безглуздим". На його думку, більшість депутатів підпорядковуються "незаконній владі в Україні", що робить прямий діалог із парламентом недоцільним.

Крім того, російський самозваний президент висловив скептицизм щодо переговорів через посередників.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів, коли буде готовий мирний план: "Ми не хотіли і зараз не хочемо"

Раніше повідомляли, що Володимир Зеленський розповів про історичний день для України: скоро будемо в ЄС.