Західні ЗМІ повідомляють, що Україна не виконує мобілізаційних завдань, поставлених владою, і їй необхідно щомісяця призувати до армії десятки тисяч людей, як пише «today».

Про це повідомив Маркус Райснер, керівник Інституту підготовки офіцерів Терезіанської військової академії у Відні.

Він заявив, що Україна зазнала значних втрат.

"З початку війни країна втратила шестизначну кількість загиблих або поранених солдатів", - сказав він у статті, опублікованій Die Welt.

Полковник Рейснер зазначив, що через неможливість проводити регулярні ротації багато українських солдатів на передовій перебувають у поганому фізичному та психологічному стані. Він також наголосив, що нещодавнє рішення про мобілізацію ув'язнених є явним індикатором нестачі кадрів, з якими стикаються українські бригади.

Мобілізація: скрін з відео
Мобілізація: скрін з відео

Він нагадав читачам, що російські військові використовують ув'язнених на передовій з 2022 року, причому тисячі таких новобранців загинули у боях за Бахмут. Незважаючи на нещадні напади РФ та високий рівень втрат, невелике українське місто було захоплене лише у 2023 році.

«Той факт, що українська армія тепер також набирає солдатів у в'язницях, свідчить про серйозність ситуації. Армія Путіна перехоплює ініціативу всіх фронтах і повільно просувається Сході країни. Окрім нестачі сучасних винищувачів та боєприпасів, головною проблемою в Україні є нестача солдатів», - йдеться у закордонному виданні.

Нагадаємо, мобілізація студентів: кого можуть покликати вже з 1 липня – озвучено список

Раніше «Українці» писали, часу залишилося мало: як покарають чоловіків, які не оновили дані до ТЦК

Як повідомляли «Українці», немає військового квитка – немає нормального життя та адмінпослуг: чоловіків почали відрізати від "цивілізації"