Останніми днями деякі українці бувають зі світлом лише по кілька годин на добу. Звичайно, ця тенденція не може не лякати, і невідомо, що буде далі.

І це з огляду на те, що зараз Росія призупинила обстріл енергетичної інфраструктури України. Проте громадян нашої країни попереджають, що далі буде навіть гірше і граїки відключень світла навіть посилюватимуться.

Відключення світла, фото з вільних джерел
Відключення світла, фото з вільних джерел

Про це повідомив виконавчий директор ДПЕК Дмитро Сахарук в інтерв'ю РБК-Україна.

Так, пікове споживання електроенергія на енергосистему збільшується через обстріли, ремонт енергоблоків АЕС та спекотну погоду в Україні очікується в липні-серпні.

Як зазначається, навантаження на енергосистему збільшується через обстріл, ремонт енергоблоків АЕС та спекотну погоду. Це підтверджує остання декада червня, коли періоди відключень суттєво збільшились. При цьому ДТЕК попереджають, що це ще не межа.

"Ми наближаємося до літнього піку. Пік у нас - липень і серпень. Причина - велике споживання через кондиціонери. Генерація не збільшується, а зменшується через обстріли, і проміжки між подачею світла в будинках, на жаль, збільшуватимуться ", - наголосив Сахарук.

Світло
Світло

Нагадаємо, що світло відключатимуть ще частіше: куди ще гірше? Народ попередили і коли чекати на покращення ситуації.