14 червня, поки колишні школярі здавали НМТ для вступу до ВНЗ, росія кошмарила всю нашу країну дронами та ракетами.

Українці не могли відпочити від постійних тривог та пробіжок у укриття. Насамперед диктатор Росії владимир путін поспілкувався з керівництвом МЗС, де дуже багато говорив про Україну і про своє бачення світу. Звичайно, це було схоже на чергове марення, з якого ясно одне: ніякого миру кремлівський диктатор не хоче.

Володимир путін, кадр з виступу
Володимир путін, кадр з виступу

"Щойно Київ заявить, що готовий і почне реальне виведення військ, а також заявить про відмову від вступу до НАТО, ми негайно накажемо припинити вогонь і почнемо переговори. Гарантуємо безпечне відведення українських частин і з'єднань", - заявив путін.

Він зазначив, що йдеться не про заморожування війни, а про її остаточне завершення. Також він "запевнив", що ЗСУ зможуть безпечно відвести війська.

"Базові угоди щодо мирного врегулювання мають бути зафіксовані міжнародними договорами, природно, передбачається і скасування санкцій проти росії", - додав диктатор.

За словами путіну, також у рамках домовленості Росії вимагатиме "забезпечення прав російськомовних" в Україні. Крім того, заявив диктатор, статус Криму та Севастополя, "ДНР" та "ЛНР", Запорізької та Херсонської областей як регіонів РФ має бути зафіксовано у міжнародних договорах.

Він також додав, що якщо Київ та Захід відмовляться, то "відповідальність за кровопролиття буде на них".

Володимир Путін та Такер Карлсон, кадр з відео
Володимир Путін та Такер Карлсон, кадр з відео

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів, чим закінчився для росіян наступ на Харківщині: "Путін у цей час у лазні знаходиться".

Раніше ми повідомляли, що Макрон і Цзіньпін об'єдналися у боротьбі з путіним: "Утримуватися від продажу будь-якої зброї".