Українська співачка Ані Лорак, яка з 2014 року живе і працює в Росії, вперше за довгий час опублікувала фото, яке моментально стало популярним. Публікація з'явилася в особистому мікроблозі знаменитості в «Інстаграм».

Відзначимо, українка опублікувала кілька кадрів, на яких продемонструвала свій вуличний стиль.

пост Ані Лорак
пост Ані Лорак

На Ані були світлі джинси, червона майка і сірий жакет, розміру оверсайз. Свій образ Лорак підкреслила стильною тілесної взуттям, окулярами і модною сумкою.

«Сонце всередині і зовні! Як ваш настрій?», - поцікавилася у своїх шанувальників українська співачка.

Варто вказати, що фотографії зібрали за сім хвилин з моменту публікації більш шести тисяч лайків і багато коментарів.

"Ви така красуня, Кароліночка", "Кароліна, яка ви неймовірна! Шалено красива", "Побачила Вас - настрій підвищилося!", "Чекали від вас нової фотки! Дякую за підняття настрою", "Яка ви гарна, наше персональне сонечко, нудьгували по ваших фотографій", "При появі твоїх фотографій, стало куди краще", - писали люди.

Нагадаємо, раніше Лорак порадувала шанувальників новим фото. В особистому мікроблозі знаменитості в «Інстаграм» з'явився кадр, на якому вона позувала в короткому шкіряному плаття. Коштувати вказати, що даний наряд вигідно підкреслив красу тіла співачки.

Відзначимо, за короткий час пост оцінило близько 10 тисяч користувачів мережі. Шанувальники українкою співачки засипали її компліментами, вказавши, що вона красива в будь-якому вбранні, а її фігурі може заздрити кожна дівчина.