Всі ми пам'ятаємо, як польські вермери восени 2023 року стали блокувати кордон з Україною. Тоді з проблемами постачання зіткнулися навіть військові.

Наразі гарниця вже відкрита, але, як з'ясовується, поляки знову планують її перекрити. Про це заявила Держприкордонслужба України.

Польща
Польща

Так, блокування "Шегині - Медика" може розпочатися вже сьогодні і може тривати до кінця вересня.

При цьому поки що невідомо, для яких саме категорій транспортних засобів буде утруднено рух.

Зазначимо, що напередодні, 7 червня, польські фермери припинили блокування кордону для вантажівок на пункті пропуску "Рава-Руська – Гребінне".

Польські фермери на кордоні, кадр з відео
Польські фермери на кордоні, кадр з відео

Напередодні Міністерство відновлення України та Міністерство інфраструктури Польщі спільно напрацьовують заходи щодо розблокування кордону.

Про це йшлося у Варшаві на зустрічі заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергія Деркача та державного секретаря Міністерства інфраструктури Польщі Рафала Вебера, повідомляють на сторінці Міністерства відновлення.

Зустріч відбулася під головуванням Ядвіги Емілевич, урядової уповноваженої з питань польсько-української співпраці у галузі розвитку та за участю представників Міністерства фінансів та Міністерства внутрішніх справ Польщі.

Ситуація на кордоні з Польщею
Ситуація на кордоні з Польщею

Нагадаємо, що правила виїзду закордон зміняться: на це варто чекати вже з 11 червня.

Раніше ми повідомляли, що у Польщі розповіли, що у них з'являться проблеми через мобілізацію в Україні: "Не треба математиків, щоби зрозуміти...".