10 травня стало відомо про те, що росіяни розпочали своє насуплення на Харківщині та в області навіть з'явилася сіра зона.

До ночі стало відомо, що окупанти просунулися на Купнському напрямку.

У напрямках населених пунктів Липці та Вовчанськ Харківської області українські війська продовжують контрударні заходи, тоді як ворог застосовує піхоту та техніку.

ЗСУ, фото з вільних джерел
ЗСУ, фото з вільних джерел

Бої продовжуються за населені пункти у прикордонні, які знаходилися фактично у сірій зоні, у тому числі Стрілеччя, Пильне, Борисівка, а також у районі Олійникове та Огірівці.

Сили оборони України діють на підготовлених оборонних рубежах, завдаючи вогневої поразки із завданням зірвати ворожий наступ і знищити окупанта, що вклинився в українську оборону. Генеральний штаб ЗСУ повідомляє, що рішення щодо посилення бойових підрозділів буде реалізовано.

Росіяни в Харківській області 10 травня, фото із соцмереж
Росіяни в Харківській області 10 травня, фото із соцмереж

Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні повідомляв, що Україна додає сили на Харківські напрями та незмінно знищуватиме окупанта по всій лінії фронту, щоб зірвати будь-які російські наступальні наміри.

Президент повідомив, що постійно на зв'язку з Головнокомандувачем ЗСУ та міністром оборони, забезпечуючи все необхідне для захисту українських позицій.

"Все залежить від стійкості наших воїнів, і кожен, хто утримує позиції зараз, зберігає позиції всієї України", - наголосив Зеленський.

Він також закликав партнерів підтримувати українських воїнів та стійкість України своєчасним постачанням зброї.

Нагадаємо, що війна не закінчиться 13 травня: Володимир Зеленський ухвалив рішення – законопроекти вже на столі.

Раніше ми повідомляли, з якими документами слід йти до ТЦК: важливі роз'яснення для українців.