Незважаючи на ризики та наслідки, спроби нелегального перетину кордону з Польщею продовжуються, про що свідчать нещодавні інциденти на Волині, як повідомляє «24tv».

Двоє українців із Сумської та Донецької областей намагалися переплисти річку Західний Буг, щоб уникнути військової служби, але були оперативно затримані польськими прикордонниками та повернуті українській владі.

Один із чоловіків спробував тікати, зіткнувшись з українськими прикордонниками, але був затриманий польською владою після того, як доплив до протилежного берега.

Обом особам наразі загрожує адміністративне покарання за статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка включає штрафи. Також їм дали повістки до ТЦК.

Повістка: скрін з відео
Повістка: скрін з відео

Ці інциденти підкреслюють серйозність незаконного перетину кордону та пов'язані з цим юридичні наслідки. Українська влада продовжує розслідувати такі випадки та активно шукає інших причетних до цієї діяльності.

Окрім цього, тепер суд вирішуватиме долю цих двох чоловіків.

Також адміністрація наголошує на важливості дотримання закону та закликає громадян не вчиняти протиправних дій, нагадуючи їм про їхню відповідальність перед законом.

Нагадаємо, хто такий "ухилянт" від мобілізації та як працює реєстр "Оберіг"

Раніше «Українці» писали, на українців у Польщі чекають великі проблеми: мінус левова частка пільг і хочуть позбавити роботи

Як повідомляли «Українці», темні часи настали: українці сидітимуть без світла по 8-12 годин – де вже запровадили графіки