Вже неодноразово різні експерти заявляли про те, що зараз Україна переживає один із найскладніших етапів у війні з росією.

Проблем додає і затримка допомоги США, хоч і прийнята Палатою представників. але ще не проголосовано у Конгресі. Також в Україні закінчуються ракети для ППО, що дає росіянам можливість більш ефективних атак. Нещодавно зупинився наступ росіян, який тривав з осені і вже є анонси на нове наступлення ближче до літа. Військовий експерт назвав основний напрямок настання ворога.

Розбиті окупанти
Розбиті окупанти

Дмитро Снєгірьов заявив про те, що росіяни, ймовірно, намагатимуться використати "вікно можливостей" на фронті до кінця травня.

"Саме Донеччина стане основним напрямом російського наступу. Справа в тому, що 30 вересня 2022 року російський диктатор підписав указ про включення "ЛНР" та "ДНР", у рамках адміністративних кордонів, до складу Російської Федерації. Відповідно, якщо станом на 20 квітня 2024 року Збройні Сили України контролюють приблизно 45%, а за іншими оцінками 50% території Донецької області, то це насамперед особиста поразка російського диктатора, як військова, так і політична, інформаційна - невиконання першого етапу так званої "СВО"", – повідомив Снєгірьов.

окопи, війна
окопи, війна

Військовий експерт розповів, із чим пов'язані плани росіян на полі бою найближчим часом.

"Давайте поставимо себе на місце росіян. До кінця травня запрацює снарядна ініціатива Чехії та країн ЄС. Також Україна отримає військово-технічну допомогу з боку США. Як ви вважаєте, на цьому тлі росіянам є сенс розпочинати черговий наступ, якщо це ще не закінчилося?" На моє переконання, мова йде про те, що росіяни якраз намагаються використати це так зване "вікно можливостей" до кінця травня. у їхніх планах до кінця травня", - пояснив Снєгірьов.

російські окупанти
російські окупанти

Нагадаємо про новий "секрет" мобілізації: у Мін'юсті розповіли про лопати замість зброї.

Раніше ми повідомляли, що Еммануель Макрон розповів про плани путіна після Криму та Донбасу: "Невизначеність щодо військових цілей".