Державна комісія ТЕБ та НС встановила обмеження в регіонах з "червоним" рівнем епідемічної небезпеки з урахуванням пропозицій регіональних комісій. Вони запрацюють з 22 вересня. Про це йдеться в повідомленні Департаменту комунікацій Секретаріату КМУ.

"Сьогодні на позачерговому засіданні Держкомісії ТЕБ та НС з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій прийнято рішення про введення обмежень на територіях, де 18 вересня встановлений" червоний "рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19", - йдеться в повідомленні.

Так, "з 00:00 22 вересня буде встановлено такі обмеження":

  • Перевезення пасажирів транспортом, крім легкових авто, в яких кількість пасажирів, включаючи водія, не більше п'яти осіб без урахування дітей у віці до 14 років. Користуватися службовим транспортом дозволяється за умови забезпечення водіїв та пасажирів засобами індивідуального захисту і в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які не менш ніж за 2 години повідомлено в Нацполіцію;
  • Посадка пасажирів в транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення;
  • Відвідування навчальних закладів;
  • Прийом відвідувачів в установах культури, кінотеатрах, ресторанах, кафе, торгово-розважальних центрах, спортивних залах, фітнес-центрах, установах торгового і побутового обслуговування і т.д. Виняток: торгівля харчовими продуктами, паливом, засобами гігієни, лікарськими засобами, ветеринарними препаратами, кормами, агрохімікатами, насінням. Також дозволено здійснення банківської та страхової діяльності, медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів, діяльності по ремонту комп'ютерів, побутових виробів, об'єктів поштового зв'язку. Можна надавати послуги громадського харчування з адресним доставленням замовлень.
  • Відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім'ям, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім тих, які надають екстрені соціальні послуги, центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.