Прогноз погоди для України на вівторок, 12 березня, вказує на змішані умови через вплив циклону, який торкнувся деяких частин України. Синоптик Наталка Діденко поділилася у Facebook інформацією про очікувані погодні умови.

У Західній Україні очікуються дощі, а в деяких районах і мокрий сніг, особливо у Вінницькій, Житомирській та Київській областях. Наявність антициклону над рештою країни призведе до посушливих погодних умов.

З погляду температури, схоже, весняне тепло ще повністю не утвердилося. Нічні температури коливатимуться від -1 до -8 градусів за Цельсієм, хоча на заході та півдні вони будуть трохи м'якшими - від 0 до +5 градусів за Цельсієм. Вдень температура по всій Україні очікується від +4 до +8 градусів за Цельсієм, на півдні - до +10 градусів, а на Закарпатті - до +12 градусів.

зима, морози, погода
зима, морози, погода

Крім того, сильні вітри прогнозуються на більшій частині території країни, за винятком східних регіонів. Пориви вітру можуть досягати 15-20 метрів на секунду, тому рекомендується бути обережними.

У Києві день очікується похмурим, можливі невеликі опади. Вночі температура становитиме від -1 до -3 градусів тепла, вдень прогрівається приблизно до +5 градусів.

«Вдягайтеся тепліше, у вихідні можна елегантно та простіше», - підсумувала Наталія Діденко.

Скрін публікації Наталії Діденко у Facebook
Скрін публікації Наталії Діденко у Facebook

Нагадаємо, багатство, кохання та несподіване щастя: знаки Зодіаку, на яких чекає крутий поворот у березні 2024 року

Раніше «Українці» писали, від платежів очі стануть квадратними: українців попередили про перерахунок тарифу

Як повідомляли «Українці», кожен другий пенсіонер виживає на "копійки": скільки українців одержують маленькі пенсії