6 березня відбувся візит Володимира Зеленеського до Одеси, де він мав зустріти прем'єр-міністра Греції. Політик прибув із неанонсованим візитом із міркувань безпеки.

Але кортеж все одно опинився в небезпеці. Володимир Зеленський разом із Кіріакосом Міцотакісом потрапив під обстріл - росіяни вдарили по Одесі Іскандером.

Володимир Зеленський та Кіріакос Міцотакіс, кадр з відео
Володимир Зеленський та Кіріакос Міцотакіс, кадр з відео

"Президент Зеленський та його штаб нам показував і пояснював значення порту і те, що робиться, щоб відновити та посилити шлях морський українець і яку шкоду зазнав під час атак. Вже наприкінці ми почули звук сирен та вибухи, дуже близькі від нас. Ми не встигли піти у захищене місце, це дуже вражаючий досвід" , – сказав Кіріакос Міцотакіс.

Президент України Володимир Зеленський також прокоментував ракетний удар по Одесі під час його зустрічі з прем'єром Греції За словами президента, внаслідок прильоту є загиблі та постраждалі.

"Ми бачили сьогодні цей удар. Ви бачите, з ким ми маємо справу, їм байдуже, куди бити. Я знаю, що сьогодні були жертви, всіх деталей не знаю ще, але знаю, що є загиблі, поранені" , - сказав він. . Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua
Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua

Нагадаємо, що Олена Зеленська вперше розповіла про хлопця своєї дочки: пройшов тяжке випробування.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський надав Сирському необмежені повноваження: "У головкому карт-бланш".