У недавньому інтерв'ю з відомим журналістом Пірсом Морганом, Олена Зеленська, перша леді України, поділилася емоційною історією про бойфренда їхньої дочки Олександри.

Юнак, який став близькою людиною для їхньої родини, є уродженцем Маріуполя – міста, яке зазнало значних руйнувань під час війни.

За словами Зеленської, хлопець разом із своєю родиною довгий час був змушений перебувати в укритті, переховуючись від невпинних обстрілів. Їхній досвід виживання в екстремальних умовах вражає і викликає повагу.

Нещодавно Олександра відвідала показ документального фільму "20 днів у Маріуполі" разом зі своїм бойфрендом. Ця стрічка, як розповідає перша леді, викликала сильні емоції у молодих людей, адже вона відображає трагедію, через яку пройшов її обранець та його сім'я.

"Мій бойфренд з Маріуполя бачив, як його сусідів вбивали просто на його очах", - з великим болем ділиться Олександра через слова своєї матері. Саме ці спогади зробили перегляд фільму особливо складним для обох.

Олена Зеленська розкрила, що під час перегляду документальної стрічки, яка занурює глядачів у події, що відбувались у Маріуполі на початку війни, як донька, так і її бойфренд не могли стримати сліз. Цей емоційний досвід став свідченням глибоких ран, які залишила війна в серцях тих, хто її пережив.

До речі, стрічка "20 днів у Маріуполі", створена Мстиславом Черновим, претендує на здобуття престижної нагороди "Оскар" в категорії "Найкращий документальний повнометражний фільм" цього року.