Незвичайний інцидент на залізничній станції викликав хвилю обурення серед українців. Українська воєннослужбовиця Ірина Бобик поділилася в соціальній мережі Facebook досвідом, який їй довелося пережити під час посадки на поїзд сполученням Львів-Запоріжжя.

За її словами, провідник відмовився пускати жінок до вагону, пояснюючи це тим, що спершу повинен зайти чоловік.

Бобик зазначила, що спроби вирішити ситуацію мирним шляхом не мали успіху, поки вона не нагадала провіднику про свій статус діючої воєннослужбовиці, після чого їй та іншим жінкам все ж було дозволено зайти в вагон.

"Я воюю за те, щоб в тилу мене не змушували почуватися недолюдиною через магічне мислення та старовинні упередження," – підкреслила вона.

Укрзалізниця
Укрзалізниця

Відгукнувшись на пост, представник "Укрзализныци" приніс вибачення за незручності та підтвердив, що компанія виступає за принцип рівноправності всіх пасажирів, незалежно від статі. Компанія заявила про серйозне ставлення до інциденту та обіцянку ретельно його розслідувати з подальшим прийняттям необхідних заходів.

Цей випадок викликав жваве обговорення у соцмережах, де багато хто висловив підтримку Бобик та розкритикував дискримінаційну поведінку провідника, підкреслюючи важливість рівноправності та поваги до прав кожної людини.