Генеральний штаб Збройних сил України укладає угоду на покупку подарункових ручок Parker з гравіруванням і позолотою на 308 тисяч гривень. Про це свідчать дані в системі «Прозорро».

Читайте нас у Google News!

вогонь українських вояків, ООС, АТО
вогонь українських вояків, ООС, АТО

Всього замовлено 80 подарункових ручок: 58 штук - з гравіруванням «Від Начальника Генерального Штабу Збройних Сил України» в подарунковому футлярі з емблемою Генштабу ЗСУ з дворічною гарантією і 22 штуки - із зображенням тризуба в футлярі.

Найбільш дорогими є десять ручок Parker Sonnet 17 Matte Black Lacquer GT FP F 84811 з гравіюванням »Від Головнокомандувача Збройних Сил України», корпусом з лакованої латуні і позолоченої кліпсою і золотим пером з карбованим візерунком по 8760 грн. Примітно, що у офіційного дистриб'ютора виробника Parker в Україні такі ручки без гравіювання можна придбати за 6105 грн.

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

Серед іншого Генштаб замовив 20 ручок Waterman Perspective Black GT з корпусом з лакованої латуні і позолоченими деталями, в тому числі кліпсою, за 6870 грн. На ринку максимальна вартість таких ручок становить 5748 грн.

подарункові ручки від Генштабу України
подарункові ручки від Генштабу України

Переможцем аукціону стало ПП Травень, єдиним конкурентом якого була ФОП Чалкова Людмила Михайлівна з Києва.

З квітня 2020 року Міністерство охорони здоров'я не закупив жодного апарату штучної вентиляції легенів.